top of page

סרטי תדמית

סרט תדמית הוא אחד הכלים החשובים והיעילים ביותר ליצירת דימוי חיובי עבור העסק שלך אצל לקוחות פוטנציאלים. הסרט הוא כלי פרסומי יעיל וממוקד לקהל היעד, מדובר בכרטיס ביקור דיגיטלי לכל דבר שניתן להקרין בפגישות עסקיות, כנסים, תערוכות וכיו'ב, ולהעלות לאתר האינטרנט של החברה, לפייסבוק ולאתרים שיתופיים אחרים ובכך להגדיל את החשיפה לחברה ולמוצר באופן אפקטיבי.

סרט התדמית צריך להיות מותאם באופן המדויק ביותר לסוג העסק ולמוצר על מנת שהשפעתו תהיה אפקטיבית.

תהליך יצירת הסרט מורכב מתחקיר מעמיק, שעל פיו נבין מהן המטרות ומיהו קהל היעד ונגבש את הקונספט המתאים, כתיבת תסריט יחודי ואישורו, איסוף חומרים ארכיונים, צילום ועריכה בהתאם לקונספט ובשילוב מוסיקה, כתוביות, תמונות, אפקטים, קריינות וכו'.

אנחנו מאמינים שכדי ליצור סרט תדמית אפקטיבי ככל שניתן הוא חייב להיות נכון ומדויק – סרט באורך הנכון, עם המסרים החשובים ביותר לעסק שלך, שפונה לקהל היעד הרלוונטי ומופץ באפיקים הנכונים.

סרטי תדמית

סרטים שיווקיים

סרט שיווקי הוא בעצם סרט שבנוי על תוכן משמעותי ובעל ערך אמיתי לצופה. המטרה היא להכניס תחת תכנים "אמיתיים" ורלוונטים מסרים שיווקים שיתנו ערך מוסף לבעל העסק – בידול / מיצוב כמומחה בתחום / הכרות עם הלקוחות וכיו"ב.

הסרט יכול להיות בפורמטים שונים: סרט הדרכה למוצר, סדרה של סרטוני טיפים, הצגה של מוצר חדש וכיוב' כאשר הרעיון הוא אחיד – לשים את התוכן במרכז ולשלב בו את השיווק בצורה נכונה ומדודה, שלא תגרום לאנטגוניזים מצד אחד ומצד שני, תשאיר את הצופה צמא לעוד אינפורמציה – מכם.

בשורה התחתונה מדובר ב win win situation – הלקוח זוכה לקבל אינפורמציה שהוא מעונין בה, ללא תמורה ובעל העסק מקבל הזדמנות לפנות לקהל היעד שלו בצורה מקצועית ונכונה ולהציג בפניו את עצמו, את השירותים שלו או את המוצר שלו.

סרטים שיווקיים
סרטים פנים ארגוניים

סרטים פנים ארגוניים וסרטים להקרנה בארועים

כשאנחנו מתחילים להפיק סרט לאירוע, אנחנו מביאים איתנו את הנסיון הרב שצברנו בשנים רבות של עבודה בטלויזיה ובהפקות פרטיות שונות.

אנחנו מתחילים את התהליך מראשיתו עם אפיון הצרכים ובניית הבריף, דרך בניית הקונספט, תחקיר, תסריט, צילום והפקה ופוסט פרודקשן.

למדנו עם השנים איך ליצור לכל עסק ולכל אירוע את הסרט המתאים ביותר בשבילו ו"לתפור" לו הפקה לפי הצרכים, המידות והתקציב.

כשאנחנו יוצרים סרטים לארועים, אנחנו תמיד אוהבים לאתגר ולחשוב איך ניתן למצוא שימוש נוסף לסרט מעבר לאירוע עצמו ולהוציא את המקיסמום מהפקתו. כשלוקחים את הדברים האלה בחשבון בשלבי ההפקה הראשונים, פעמים רבות אפשר למצוא ערך מוסף נוסף גם לסרט שנועד להקרה באירוע.

לאחרונה, יותר ויותר חברות מבקשות להפיק סרטים במעורבות עובדים. אנחנו מוצאים פעם אחר פעם את הדרך היצירתית והמענינית ביותר ליצור סרטים שגם העובדים ירגישו חלק מהסרט ומתהליך היצירה.

צילום פורטרטים לעסקים

פורטרטים לעסקים הם בעלי חשיבות גבוהה במיוחד – הרבה פעמים זאת תהיה הפעם הראשונה שהלקוח נחשף לפנים שמאחורי העסק. במידה רבה, זה בעצם הרושם הראשוני של הלקוח על העסק ועל מי שעומד מאחוריו. מהסיבה הזאת בדיוק אנחנו מקדישים המון תשומת לב כשאנחנו ניגשים לצילום פורטרטים – מתוך הבנה שמעבר לתמונה אנחנו מייצרים רושם ראשוני.

צילום פורטרט יכול להיות בסטודיו, ב"סביבה הטבעית" של בעל העסק ואפילו בחוץ (במקרים שזה הדבר הנכון לעשות). בצילום פורטרטים לחברות וארגונים גדולים אנחנו מקימים את סט הצילומים במשרדי החברה. ככה אנחנו מנגישים את הסטודיו לעובדים, "גוזלים" מינימום מזמן העבודה היקר שלהם ושומרים על רצף עבודה יעיל ונכון.

כשאנחנו ניגשים לצלם פורטרט לעסק, אנחנו מקפידים על הצילום, על תאורה נכונה ועל בחירת הלוקיישן הנכון. אבל לא פחות מזה, אנחנו מקפידים לשים לב לדימוי ולתדמית שאנחנו יוצרים ורוצים להעביר.

צילום פורטרטים
תיעוד ארועים עסקיים

תיעוד ארועים עסקיים

ארועים עסקיים יכולים להיות מכל סוג: כנסים, ימי עיון, תערוכות מקצועיות, ימי צוות וגיבוש, טיולי חברה, השקות והמגוון אינסופי כמעט.

אנחנו מספקים לכם את כל שרותי התיעוד והצילום הנדרשים כל סוג אירוע עסקי, ונלווה אתכם החל משלב תכנון ובניית הצוותים, דרך התיעוד בפועל ועד למוצר המוגמר שעבר בקרה ובדיקה להבטחת האיכות והמקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

צוות הצלמים והעורכים שלנו (כמו גם ספקי השירותים הנלווים) נבחרו בקפידה ובדגש על מקצועיות, אחריות וכשרון. עם נסיון בתיעוד של עשרות ארועים עסקיים אנחנו יודעים לעשות את האיזון הנכון בין התקציב לבין התיעוד האיכותי ביותר.

בנוסף, אנחנו מציעים פתרונות צילום יחודיים לכל דרישה ובכל מקום כמו צילומי רחף, צילום תת מיימי, צילומי אוויר, צילום "בשטח" ועוד.

אנחנו פועלים כ- one stop shop ומרכזים עבורכם את תיעוד האירוע גם בוידאו וגם בסטילס. נחסוך לכם את כאב הראש שבתיאום ונייעץ לגבי שימוש בתמונות ובוידאו למטרות שונות.

הפקות וידאו פרטיות

אחד האתגרים שאנחנו הכי אוהבים הן הפקות הוידאו הפרטיות - שם יש לנו את ההזדמנות להמציא את עצמנו כל פעם מחדש.

בהפקות האלה, שנועדו לארועים פרטיים (ימי הולדת/ ארועי פרישה/ חתונות/ או כל אירוע משמעותי אחר) אנחנו לוקחים "דמויות אמיתיות" ובונים להם סיפור, תסריט והפקה כיד הדמיון הטובה עלינו

ועל הלקוח. להפקות האלה אנחנו מרכזים את כל הידע והניסיון שלנו - החל משלב הרעיון דרך התסריט ועד לימי הצילום, לעריכת הוידאו, לעריכת הסאונד, אפקטים, מיקס...... בעצם לסרט מוגמר

ברמת High End שמשאיר זיכרון בלתי נשכח לצופים וחוויה חד פעמית למשתתפים.

הפקות וידאו פרטיות

רוצים לקבל פרטים נוספים? 

צרו איתנו קשר בטלפון, במייל, בטופס יצירת הקשר או דרך הרשתות החברתיות

צור קשר
bottom of page